Televizní pořady tohoto týdne: „Mass Effect“, „Love, Death and Robots“ a „Devil City“

fpfcorp 02/08/2021 1529

Tento týden si diváci mohou vybrat některé tituly z katalogu ve 4K, jako je Saw, stejně jako 20. výročí Shreka a první film Rychle a zběsile. Hlavním vydáním tohoto týdne je však remake trilogie Mass Effect od společnosti Bioware, která je nyní k dispozici na konzolích a počítačích, s vylepšenou grafikou, hratelností a téměř veškerým obsahem vydaným pro hru.

Jinak má Netflix poslední sezónu Castlevania a také nové kolo epizod v Love Death & Antologie Roboti. Celovečerním filmem týdne od HBO je Ti, kteří mi přejí smrt, a pokud hledáte něco trochu jiného, ​​zkuste Intergalactic, sci-fi seriál o útěku z vězení z Velké Británie, který se vysílá na Peacock. Níže se podívejte na to nejlepší z každého dne, včetně upoutávek, a dejte nám vědět, co si myslíte (nebo co nám uniklo).

Blu-ray, video na vyžádání & Hry

Pila (4K)

Shrek (20th Anniversary Edition) (4K)

Fast Times at Ridgemont High (Criterion)

Rychle a zběsile (20th Anniversary Edition) (4K)

Jeďte

Pozemek

The Marksman (VOD)

Together Together (VOD)

Mass Effect Legendary Edition (PlayStation, Xbox, PC)

Subnautica: Below Zero (PC, PlayStation, Xbox)

Úterý

Peníze, vysvětleno, Netflix, 3:00

Extra Life: A Short History of Living Longer (premiéra seriálu), PBS, 20:00

The Flash, CW, 20:00

NCIS, CBS, 20:00

Černošský, ABC, 21:00

Zločin století: 2. část, HBO, 21:00

Supergirl (jarní finále), CW, 21:00

To jsme my, NBC, 21:00

Marnotratný syn, Fox, 21:00

Kruté léto, volný tvar, 22:00

Big Sky, ABC, 22:00

Mayové M.C. (finále sezóny), FX, 22:00

Nový Amsterdam, NBC, 22:00

Ve středu

The Handmaid's Tale, Hulu, 3:00

Vystřiženo (premiéra seriálu), Discovery+, 3:00

Kyslík, Netflix, 3:00

Tanec čtyřiceti jedna, Netflix, 3:00

The Upshaws (S1), Netflix, 3:00

Kung Fu, CW, 20:00

AEW: Dynamit, TNT, 20:00

Kids Say the Darndest Things, CBS, 20:00

Chicago Med, NBC, 20:00

The Goldbergs, ABC, 20:00

The Masked Singer Fox, 20:00

Kung Fu, CW, 20:00

Domácí ekonomika, ABC, 20:30

Nova, PBS, 21:00

Nancy Drew, CW, 21:00

Seal Team, CBS, 21:00

Chicago Fire, NBC, 21:00

Hra talentů, Fox, 21:00

Chicago PD, NBC, 22:00

S.W.A.T., CBS, 22:00

Milion malých věcí, ABC, 22:00

Královna jihu, USA, 22:00

Crank Yankers, Comedy Central, 22:30

Čtvrtek

Hacks (premiéra seriálu), HBO Max, 3:00

Intergalactic (S1), Peacock, 3:00

Castlevania (S4 – finále série), Netflix, 3:00

Oblíbený syn, BET+, 3:00

Legendární , HBO Max, 3:00

Spy City, AMC+, 3:00

The Big Shot s Bethenny, HBO Max, 3:00

Cold Courage, AMC+, 3:00

Fear the Walking Dead, AMC+, 3:00

Tooning Out the News, Paramount+, 3:00

Mladší, Paramount+ / Hulu, 3:00

Sesame Street, HBO Max, 3:00

Manifest, NBC, 20:00

Walker, CW, 20:00

Spojené státy Al, CBS, 20:30

144, ESPN, 21:00

Právo & Objednávka: SVU, NBC, 21:00

Mami (finále série), CBS, 21:00

Legacies, CW, 21:00

B Positive (finále sezóny), CBS, 21:30

Let's Be Real, Fox, 21:30

Všechno bude v pořádku, volný tvar, 22:00

Temná strana fotbalu, Vice, 22:00

Noční hlídka, A&E, 22:00

Clarice, CBS, 22:00

Pátek

Mythic Quest: Raven's Banquet, Apple TV+, 3:00

Love Death & Roboti: sv. 2, Netflix, 3:00

Ti, kteří mi přejí smrt, HBO Max, 3:00

Podzemní železnice, Amazon Prime, 3:00

High School Musical: The Musical: The Series (sezónní premiéra), Disney+, 3:00

Halston (S1), Netflix, 3:00

Ferry, Netflix, 3:00

Move to Heaven (S1), Netflix, 3:00

The Strange House, Netflix, 3:00

Žena v okně, Netflix, 3:00

Jungle Beat: The Movie, Netflix, 3:00

Star Wars: The Bad Batch, Disney+, 3:00

The Mighty Ducks, Disney+, 3:00

Černá listina, NBC, 20:00

Charmed, CW, 20:00

Pride (premiéra seriálu), FX, 20:00

The Queen Carries On – A Gayle King Special, CBS, 20:00

WWE SmackDown, Fox, 20:00

Dynastie, CW, 21:00

Blue Bloods (finále sezóny), CBS, 21:00

The Amber Ruffin Show, Peacock, 21:00

Van Helsing, Syfy, 22:00

A Black Lady Sketch Show, HBO, 23:00

Sobota

Secrets on Sorority Row, Lifetime, 20:00

Čína: Starobylé království přírody, BBC America, 20:00

SNL: Keegan-Michael Key / Olivia Rodrigo, NBC, 23:30

Neděle

NASCAR Cup Series Drydene 400, FS1, 14:00

Životopis: Shawn Michaels, A&E, 20:00

DC's Legends of Tomorrow, CW, 20:00

American Idol, ABC, 20:00

Ekvalizér, CBS, 20:00

The Girlfriend Experience, Starz, 20:00

Sorority Sister Killer, Lifetime, 20:00

Top Gear (finále sezóny), BBC America, 20:00

Simpsonovi, Fox, 20:00

Bez cenzury: DMX, TV One, 22:00

The Gloaming (finále sezóny), Starz, 20:30

Velký sever, Fox, 20:30

2021 MTV Movie & TV Awards, MTV, 21:00

Město na kopci (finále sezóny), Showtime, 21:00

Batwoman, CW, 21:00

The Nevers (finále sezóny), HBO, 21:00

Bob's Burgers, Fox, 21:00

The Gloaming, Starz, 21:00

Příběh pozdní noci, CNN, 21:00

NCIS: LA, CBS, 21:00

Family Guy (finále sezóny), Fox, 21:30

Pose, FX, 22:00

Good Girls, NBC, 22:00

Terapie párů (finále sezóny), Showtime, 22:00

NCIS: NE, CBS, 22:00

The Rookie (finále sezóny), ABC, 22:00

Mare of Easttown, HBO, 22:00

Ziwe, Showtime, 23:00

Minulý týden dnes večer s Johnem Oliverem, HBO, 23:00

Všechny uvedené časy jsou ET.

Nejnovější: Další „God of War“ vyjde až v roce 2022

Další: macOS Monterey již nebude podporovat starší modely MacBook Pro a Air